O nas

Skorzystaj z formularza

Troszkę o nas

 

Balony stratosferyczne mogą być używane w różnych celach. Napełnione helem bądź wodorem wznoszą się na wysokość nawet 35 km n.p.m. Dostarczają nam nie tylko informacji pogodowych, ale mnóstwo frajdy. Jeszcze większą jeśli wiemy gdzie nas słychać i jak 😉. Nadają z różną mocą i różne dane. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Czasami organizujemy akcje dyplomowe za odbiór obrazków SSTV. Przesyłając do nas taki raport w nagrodę przesyłamy spersonalizowany dyplom. Jeśli jesteś na początku swojej kariery w zakładce częstotliwości zostały opisane programy oraz częstotliwości na jakie trzeba dostroić swoje odbiorniki.

Dzięki temu formularzowi przkażesz nam swój raport odbioru. Bardzo cenimy sobie tego typu informacje. Wiemy gdzie nas słychać oraz jak. Dobrze też wiedzieć czym zostaliśmy odebrani. Warto się pochwalić tym podczas wypełniania formularza

 

Nie wiesz jak określić swoje QTH? Skorzystaj ze strony. Dzięki niej dowiesz się jaka jest Twoja lokalizacja. Skopiuj ją i wklej. Oczywiście pole nie jest obowiązkowe.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych z formularza w celu sporządzenia raportu nasłuchu. Dane nie będą przekazywane żadnej innej instytucji ani podlegały sprzedaży. Imię wraz ze znakiem będzie umieszczane na pamiątkowym dyplomie. Sam administrator nie będzie ich nigdzie publikował. Dane o lokalizacji posłużą do sprawdzenia zasięgów nadajnika. Mogą zostać opublikowane tylko nazwy miejscowości lub QTH-locator. Nie będzie można z tych danych powiązać użytkownika z jego lokalizacją.